Zdecimované béčko za šest bodů

27.09.2014 20:41

Třetí turnaj a třetí výjezd. Tentokráte do Slavkova. Zde mají své domácí zápasy Marefy. Po pátečním , krásném vstupu áčka do 2 ligy, jsme měli veliké problémy sestavit celek pro okresní přebor. Když už jsme měli dostatek hráčů, tak přišla zranění ve velkém fotbale. Takže do Slavkova odcestovala pouze šestice hráčů s cílem nezklamat.

JČ Marefy : Amor Vyškov B       0 : 9    (0:5)

Branky : Ševčík 4, Bartoš 2, Brunclík, Chubirka, Janovský

Asistence : Chubirka 2, Brunclík 2, Ševčík 2, Janovský 2

FC Kloboučky B : Amor Vyškov B     1 : 13    (0:4)

Branky : Ševčík 6, Janovský 3, Chubirka 2, Brunclík, Bartoš,

Asistence : Chubirka 4, Bartoš 3, Brunclík 2, Ševčík 2, Šrámek 2, Janovský,

Bylo nas pět, bodů šest! Dnes jsme pro změnu zamířili do Slavkova a tím jsme procestovali v podstatě celý okres. Sestava se již tradičně skládala těžce a nakonec nás odjelo pět hračů do pole plus Karlos v brance.První zápas nás čekaly Marefy.Od začátku jsme hráli nátlakovou hru a a bez problémů jsme navyšovali skóre.Třetí gól padl po autu po signálu tzv.pětce kdy Vadim našel Ševu  (to by měl Galis radost...). Skóre nakonec narostlo na devět nula.Zápas jsme chtěli dohrát s nulou. To jsou , ale právě okamžiky,kdy  vyniká  Maroš. Při rozehrávce autu před naší brankou neuvěřitelně nahrává míč soupeři, který se nachází sám před Karlosem. Skvělý Karlos ho vychytal a vytouženou nulu si zasloužil.

Druhý zápas měl být těžší. Čekala nás rezerva Klobouček. Opět jsme hráli nátlakovou hru. I přes několik neproměněných šancí narostlo poločasové skóre na 4 :0 v náš prospěch. V poločase jsme si řekli, že budeme hrát na nulu a podržíme míč. Opak byl však pravdou. Hned v úvodu 26 minuty uspěchal Janovský nahrávku.Ševa se nechal přeskočit a skóre se měnilo. Soupeř zaznamenal první úspěch. Naštěstí i poslední. Nic méně, nás tento moment nepoložil a začali jsme hrát, co jsme si o poločase řekli. Skóre postupně narůstalo a skončilo na dvouciferném čísle.

Dnes bych chtěl poděkovat všem přítomným za odpovědný, odmakaný výkon. Doufám, že to bude v tomto duchu pokračovat a příště nás bude více. Děkuji Zolimu za managerskou funkci. Jedna věta závěrem. Nejspokojenší z nás byl Bruno, který si na cestu zpět nasbíral plnou igelitku ořechů.