V sobotu s Pardubicemi

11.01.2015 18:43

První mistrovský zápas letošního roku sehrajeme v sobotu 17.1 od 20:00 hod. v domácí nale na Purkyňce. Proti nám se postaví předposlední celek tabulky FAZ Torf Pardubice. Zdánlivě jednoduchý úkol by nás měl čekat. Nic jednoduchého to, ale nebude. Pardubice hrály v minulém kole s vedoucím celkem tabulky Agromeli Brno na domácí palubovce. Ze hřiště sice odešly poraženy, ale se ctí. Jejich sok je udolal 4:3. Všeobecně se očekávala kanonáda Brna. To, ale bylo výkonem Pardubic hodně zaskočeno. Domácí šli do vedení v 10 minutě, kdy se trefil Růžička. Hosté z Brna udeřili dvakrát v poslední minutě první části hry. Pokaždé se trefil Nedělník.Když se ve 21 minutě trefil Nosko a ve 28 minutě opět Nedělní, tak vše vypadalo na jasnou záležitost favorita. Jenomže Pardubice nesložily zbraně. V závěru hosty přitlačily a po brankách Tesaře a Vratišovského snížily na rozdíl gólu. Více však nestihly. Od překvapení však nebyly daleko. Tímto výsledkem poslaly do našich řad velké varování. Je na nás, abychom na tuto výzvu zareagovali. To vše uvidíme v sobotu 17.1. od 20:00 hod. v hale ZŠ Purkyňova Vyškov.