Sny by měly zůstat tajné, tvrdí Jan Koci Kotulán.

21.08.2016 17:20

   Je to nejstarší hráč našeho celku, ale v ideálním brankářském věku. Má za sebou všechny druholigové sezóny a přesto, že nebyl vždy na postu číslo jedna , nebyl pro něho problém trénovat a jezdit na zápasy. Na tradičních dvanáct otázek nám odpovídal Jan Koci Kotulán, který mimo jiné tvrdí, že sny by měly zůstat tajné.

Jaká byla tvoje reakce, když jsi zjistil, že se Amor spojí s Lazorem?

Z počátku jsem byl trochu překvapen,ale na druhou stranu nebyla asi jiná možnost. Je strašně obtížné dovést posily z Brna a okolí,takže toto sloučení bude přínosem.

Myslíš, že se v nově sestaveném týmu prosadíš?

Budu se snažit prosadit i když konkurence bude obrovská. Futsal mě neživí a já jsem každoročně poslední měsíce roce pracovně hodně zaneprázdněn. Odměnou jsou pak tři měsíce volna po novém roce. Když by to i potom nedopadlo,tak je tu i B-tym který bude startovat v divizi a některé divizní zápasy jsou s gólmanského hlediska stejně obtížné jako ty v lize

Co se ti vybaví, když se řekne futsal?

Kus mého života. Hrával jsem ho ještě když se nejmenoval futsal. Hrávaly jsme tenkrát ještě v dorosteneckém věku na stadionu ve Vyškově za parkem na legendárním "plácku" zvaný pískáč každou sobotu ráno malou kopanou.

Na které příčce vidíš svůj tým na konci sezóny?

Přání na 1. Realita do třetího místa,ale soutěž se zužila a zkvalitnila takže to bude boj.

Jakou pozici zastává dnes už Amor Lazor na Vyškovsku?

Ted už pozici číslo jedna.

Kdy ses rozhodl, že se budeš futsalu věnovat?

Věnuju se mu už dlouho. V roce 2007 jsem s ním skončil,když se mi narodil syn a myslel jsem že nadobro. Jenže o pár let později se ozval divizní amor abych vyplnil pozici golmana a já na to hned kývl.Ted už pozici číslo jedna.

Co říkáš na to, jak zatím pracuje marketingová sekce? Máme nové logo a chystá se spousta dalších věcí.

Marketingová sekce pracuje nadprůměrně. Důkazem jsou perfektně zorganizované domácí zápasy.Za to si zaslouží celý tento tým pochvalu. Doprovodné akce,tomboly, charitativní akce s modrým hrochem jsou toho důkazem. Na nové logo si teprve zvykám,ale je pěkné. Již brzy se rozběhnou nové webovky.

Jaký je tvůj futsalový (sportovní) sen?¨

Sny by měly zůstat tajné,ale trochu se nabízí odpovědv následující otázce.

Za který tým by sis nejraději zahrál 1. ligu?

 SK Amor Lazor Vyškov   

Co považuješ za svůj největší úspěch?

 Největší úspěch je každá strávená minuta na palubovce v dresu Amoru, teď už Amor Lazor Vyškov ve 2.lize

Začátkem září vás čeká přípravný zápas s vaším přátelským týmem z Plzně. Těšíš se na tento zápas? Myslíš, že zaplníte halu?

Na tento zápas se těším. Je to vrchol přípravy, takže si myslím že halu zaplníme i v netradičním čase.

Na co bys nalákal fanoušky?

Určitě na kvalitní futsal a na doprovodné akce, které je čekají. Doufám že si najdou cestu do haly ještě ve větším počtu a prolomíme divácké rekordy.