S Tangem vysoká prohra

03.09.2014 21:57

K prvnímu přátelskému zápasu přijelo do Vyškova Tango Brno, bronzový celek z loňského ročníku nejvyšší soutěže. Ačkoliv se přes léto o jeho situaci povídalo cokoliv, faktem je, že soutěž nezabalili a jsou stále kvalitní. Na lavičce se objevil trenér s reprezentačními zkušenostmi Vlastimil Bartošek. Na palubovce několik reprezentantů z mládežnických kategorií, ale také zkušení matadoři.  Nechyběli ani Kubíček s Homolou, kteří již byli na cestě do pražské Slávie. Utkání se hrálo na 3x15 minut čistého času.

Amor Vyškov : Tango Brno   0 : 9    (0:1,0:5,0:3)

Sestava: Kotulán,Fiala – Galia,Palla,Ševčík,Tichý – Gremmel,Chubirka,Petlach,Tomáš

Od úvodního hvizdu se hrálo ve velkém tempu. Obě mužstva byla velice aktivní směrem dopředu, takže byl vidět hodně útočný futsal. Šance postupně přibývali na obou stranách. Remízovou první část zhatilo Tango, když se ve 14 minutě ujalo vedení. V druhé části jsme hned v úvodu dvakráte inkasovali. To naše mužstvo hodně paralyzovalo. Snažili jsme se a bojovali, ale kýženou branku jsme nedali. Nejblíže k ní byl Seba Palla, ale trefil břevno. Tango druhou část brankově ovládlo. V poslední části nám postupně došli síly, což proti početnějšímu kádru Tanga nebylo překvapení. Před více 35 diváky, kterým za zájem děkujeme, jsme vysoko prohráli.