S Hustopeči výhra

02.10.2014 07:58

Další přátelský zápas jsme sehráli v hale v Hustopečích. Soupeřem nám byl místní Agrotec, který jako nováček krajského přeboru rozstřílel United Ivančice 11 : 1. S tímto soupeřem jsme již v přípravě hráli a to na domácí palubovce, kde jsme vyhráli 8:4. Čekali jsme běhavého a technického soupeře, který měl být ideální pro přípravu na Pardubice.

TJ Agrotec Hustopeče : Amor Vyškov    2 : 13     (1:5)

Branky : Bačovský 4, Gremmel 3, Ševčík 2, Král, Lukeštík, Chubirka, Palla

Asistence : Gremmel 3, Palla 3, Chubirka 2, Bačovský 2, Galia 2, Ševčík, Palla

Sestava : Fiala - Tichý,Galia,Palla, Ševčík - Gremmel,Král,Chubirka,Bačovský - Lukeštík

V Hustopečích se nám do sestavy vrátili dva hráči a to Ondra Bačovský a David Lukeštík. Zda to je, po zranění, návrat definitvní ukáže až čas. Spíše si testovali, co vydrží. Domácí tentokráte zvolili obranný styl. Na rozdíl od aktivní hry v prvním zápase. My hru tvořili, ale zpočátku se nám nedařilo dostat do nějaké šance. Naopak na počátku 5 minuty šli domácí do vedení po ztrátě míč na polovině. Sólo domácí hráč zakončil skvělým blafákem. My ještě v téže minutě srovnali po brance Bačovského. Poté jsme viděli stále stejný obrázek. My dobývali obranný val. Domácí spoleháli na rychlé brejky a měli několik přečíslení, které nedotáhli do konce. Ve 14 minutě se trefil podruhé Bačovský a o minutu později zkompletoval hattrick. Naše hra se hodně zpřesnila a do poločasu přidali ještě další dvě branky, kdy se trefili oba Ondrové, Král a Bačovský. V druhé části se naše převaha ještě více stupňovala. Domácí s přibývajícími brankami postupně rezignovali a my dokráčeli k dvoucifernému vítězství.

Domácím v každém případě děkujeme za možnost sehrání přátelského zápasu a stále jsme přesvědčeni, že budou čeřit horní patra krajské soutěže.