S Agrotecem výhra

08.09.2014 22:08

Poslední, domácí, přípravný zápas jsme sehráli s celkem Agroex Hustopeče. Jedná se o nováčka Krajského přeboru. Mnozí si mohli myslet, že tento celek bude jen lehkým pamlskem. O soupeři jsme vědeli, že má fyzicky zdatné mužstvo a to se v zápase také potvrdilo. Zvítězili jsme, ale nic lehkého to nebylo. Výmlouvou nemůže být ani fakt, že jsme hráli bez několika hráčů. Od toho, ale příprava je.V utkání hraném na 3x20 min. hrubého jsme vyhráli o 4 branky.

SK Amor Vyškov : TJ Agrotec Hustopeče     8 : 4        (3:1,3:2.2:1)

Branky : Ševčík 1:0, Tichý (Ševčík) 2:1,Palla (Gremmel) 3:1, Ševčík (Gremmel) 4:1,Král (Chubirka) 5:1, Ševčík (Tichý) 6:2, Petlach (Král) 7:4, Gremmel (Ševčík) 8:4

Sestava : Karabina,Fiala - Gremmel,Tichý,Ševčík,Palla - Chubirka, J.Derka,Král,Petlach,

Hustopeče v první fázi zalezly na svoji polovinu a snažily se dobře bránit. My získali herní převahu a celou první třetinu byli výrazuně lepší.Do vedení nás dostal po 9 vteřinách Ševčík. Hosté srovnali v 6 minutě po  naší fatální chybě, kdy jejich hráč šel sám na Karabinu a nezaváhal. Z naší převahy jsme vytěžili ještě další dvě branky. V úvodu druhé části jsme přidali další dvě branky a vedli jsme 5:1. Jenomže, kdo čekal, že soupeř odpadne byl na omylu. Hustopeče bojovali a tak po dvou třetinách bylo na ukazateli skóre 6:3. Hosté v poslední části snížili na rozdíl dvou branek a začalo se zadělávat na překvapení. Agroex vůbec fyzicky neodpadl a naopak nám stačil  a byl hodně nebezpečný. My naštěstí využili další okénka v soupeřově obraně a vyhráli 8:4. Utkání nicméně ukázalo naše slabinmy, na kterých musíme ještě hodně zapracovat. Hustopeče se prezentovaly jako velice dobré mužstvo, s rychlým přechodem do protiútoku a v KP určitě nebudou hrát druhé housle, spíše naopak.