S Helasem prohra

17.09.2014 22:34

K poslednímu přátelskému zápasu jsme zajeli do Brna, kde jsme v přékrásné hale na Vodové, měli za soupeře ligový Helas. Ten v loňském ročník obsadil 6 místo. V zápase se nepředstavil reprezentan David Cupák. Jako předkrm jsem shlédli reprezentační zápas mezi našim národním mužstvem a celkem Slovenska. Výhra 10:1 potěšila. Samotný zápas se hrál na 3x20 min. hrubého času.

Helas Brno : SK Amor Vyškov    7 : 2     (3:2,2:0,2:0)

Branky : M.Petlach, Chubirka (Tichý) , střely na bránu : 17:11

Sestava : Kotulán, Fiala - Palla,Galia,Tichý,Ševčík - Král,Gremmel,M.Petlach,Chubirka

Začátek zápasu i přes naší snahu patřil Helasu. My se sice snažili hrát aktivně, ale domácí byli mnohem údernější a silnější na míči. V 9 minutě vedli již 3:0 a vše vypadalo na další debakl. Jenomže v 11 minutě vystihl Petlach špatnou rozehrávku domácích a pohodlně skóroval do prázdné branky. V 15 minutě propálil Šimona v brance domácích Chubirka a tak jsme šli do pauzy s jednogólovou ztrátou. V úvodu druhé části se hrálo více ve středu pole něž před oběma brankami. Náznaky šancí byli na obou stranách. Skóre se měnilo až ve 32 minitě, kdy nás domácí vyšachovali a zvýšili své vedení. O dvě minuty později přišel opět rychlý brejk a bylo to 5:2. V poslední třetině Helas zkušeně držel míč. My se sice snažili vsítit branku, ale moc příležitostí jsme něměli. Za zmínku stojí jen břevno Ševčíka. Ovšem i na naší straně zvonila branková konstrukce. Domácí se nakonec v koncovce prosadili ještě dvakrát a tak se zrodila prohra o 5 branek. Po debaklu s Tangem, přišla další vysoká prohra.