Příští zastávka Nasan

27.11.2014 19:47

V sobotu zavítáme do Brna-Bohunic. Zde se nám v posledních zápasech nedaří. Reputaci si budeme chtít spravit s Nasanem Brno. Tým má dva body a je v očekávání plnohodnotného zisku. K tomu ho poženou nejen jeho příznivci, kteří to umí se svými hlasivkami pěkně rozpálit, ale i touha konečně to dokázat. Velezkušený hráč Rampula určitě nebude chtít končit, se svým týmem, letošní rok bez vítězství. Nasan nemá co ztratit, může hrát uvolněně a  to je jeho veliká devíza. Bojovností oplývá a chybí jen štěstí. Pozor na něj! 

Jak to  vidí náš prezident?

Nasan Brno – Amor Vyškov (sobota 19.15, SH Brno-Bohunice)

Antonín Petlach, trenér a prezident Amoru Vyškov: „Do Brna jedeme s pokorou a odhodláním zlomit prokletí bohunické haly. V této sezóně se nám v Brně  zatím nedaří a po porážkách s Žabinskými Vlky a Agromeli bychom chtěli bodovat. Do sestavy se vrací Tomáš Galia, ale naopak z ní zmizí minimálně do konce roku zraněný kanonýr Ševčík, což je obrovská ztráta. Jeho kvality budeme jen těžko nahrazovat. I když Nasan dosud nevyhrál, nebude lehkým soupeřem a já věřím, že uděláme maximum pro bodový zisk.“

    

      My v Brně nebudeme v optimální sestavě. Milan Ševčík je mimo hru minimálně na měsíc a to jsme optimisté. Nemocen je Sebestian Palla. Omluvenku poslal Pavel Tichý. Ondru Bačovského zřejmě na palubovce neuvidíme vůbec. Takže do Brna odcestuji všichni zdraví. Sestava je dnes nejasná. O, co více morových ran směřovalo do našich řad, o to větší budeme mít odhodlání. Bez toho to fakt nepůjde. Pevně věříme, že pozůstatek Amořího vojska nesloží zbraně před Brnem, nebude kapitulovat a nějaký bodík do své pevnosti doveze.