Náš tým před Agromeli

26.02.2015 07:48

     Velice rádi bychom nastoupili v kompletním složení, ale jak se již stalo tradicí opak bude pravdou. Před sobotním netradičním výkopem v 18:30 hod. bude chybět několik hráčů. Hlavní příčinou jsou především zdravotní trable. Tyto vystavily stopku Vadymu Chubirkovi a zřejmě i Danovi Forró. Jakub Gremmel je multifunkční sportovec a tak pro sobotní podvečer upřednostil play off ve florbale, kde hraje za Aligátors Klobouky. Ondřej Král bude připraven pouze na střídačce , neboť na něj čeká disciplinární trest za 4 žluté karty. Naopak do sestavy se vrací Ondřej Bačovský. I tak budeme připraveni a uděláme vše, abychom Agromeli cestu zpět  do Brna znepříjmenili. 

      Před zápasem jsme si nachytstali pár čísel. Začneme především posledním zápasem. V němž Agromeli vyhrálo 4:3. Zvláště v prvním poločase bylo jednoznačně lepší a poločasové skóre 2:0 bylo milosrdné. V druhé části hry jsme se zdvihli a nechybělo moc a mohli jsme odvést bod. Střelci branek byli na straně Agromeli 2x Matyska, Outrata a Forgáč. Za nás se trefil 2xGalia a Lukeštík.

     Dále jsme se podívali na věkové složení mužstva. Pokud naše rozbory neklamou, tak za Agromeli nastoupilo zatím 11 hráčů s věkovým průměrem 29 let. V našem celku se vystřídalo 15 hráčů a věkový průměr činí 25 let. Ovšem do zápasu s Agromeli nastoupí věkově mladší mužstvo. Na základě středeční nominace je jasné, že proti zkušenému soupeři vyrukuje náš tým s věkovým průměrem 23,4 let. Trenér Galia tedy vsadil na mládí a hlavně ne sbírání zkušeností , neboť kde jinde je vzít než proti lídrovi soutěže.

      Poslední pohled je do bilance v roce 2015. 

Agromeli Brno má zatím tuto bilanci : 5    4 1 0      39 : 9        13 bodů   - úspěšnost   86,7 %

Náš celek má tuto bilanci :                4    3 0 1      22 : 12        9 bodů   - úspěšnost   75 ˇ%

Samozřejmě je to pouhá statistika, která nic neříká a nebo napoví. Přinejmenším to, kdo je v jaké aktuální formě.

Takže v sobotu 28.2. v netradiční čas v 18:30 hod. ve sportovní hale ZŠ Purkyňova se představí nejlepší celek soutěže.