Nábor mládeže podpoří reprezentanti

14.06.2016 14:40

         Jeden z mezníků, který čeká náš celek před nadcházející sezónou je obnovení činnosti mládeže. „ To jsme si dali v klubu jako prioritu“, řekl Antonín Petlach, šéf Amoru. Jistě to nebude úkol lehký. K tomu, aby tyto kroky byly směřovány k danému cíli, poslouží i první nábor mládežnických hráčů., který se uskuteční:

 

 v úterý 28. 6. od 17 hod. , ve Vyškově, v parku, na hřišti s umělou travou,

které se nachází mezi volejbalovými a tenisovými kurty.

    pro ročníky 1999 a mladší pro kategorii U 17 

ročníky 1997 a mladší pro kategorii U 19.

 

     O tom, že tento krok je směřován správně svědčí i podpora dvou reprezentantů ve futsalu, kteří tento nábor zaštítili. Nejužitečnější hráč Chance futsal ligy a seniorský reprezentant Václav Kubíček a reprezentant do 21 let Jan Homola jsou ti, kteří naši myšlenku podporují. Navíc Václav Kubíček by měl být přímo přítomen tohoto náboru a dokonce se na něm podílet. U Jana Homoly vše závisí na tom, jak bude vytížen a zda bude moci opustit matičku Prahu.

    Tento nábor by neměl být jediný a chystáme další, ale až po prázdninách.  Z těchto náborů by měli vyjít kluci, kteří si zahrají nejvyšší juniorskou soutěž v nadcházejícím ročníku.

Pokud někdo chce vědět bližší informace, tak může napsat na mail : amorvyskov@seznam.cz nebo zavolat na tel. 604 933 243.