Hattrick není každý den

22.01.2015 21:16
     To, že se hattrick, tedy tři branky v zápase, nestřílí každý den všichni znalci sportu vědí. Když už hattrick dáte a navíc je to vůbec první v soutěži, to už stojí za zmínku. V zápase s Pardubicemi se to povedlo hned dvěma hráčům. Zatímco Adam Forró byl otázkou hattricku zasycen novináři z Vyškovského deníku, tak druhý střelec Martin Petlach tu možnost neměl. Takže jsme mu položili pět otázek, na které jsme obdrželi pět odpovědí.  
 
1. První hattrick ve 2 lize - popiš  jak se rodil?
První gól byl po nacvičeném signálu, kdy Tomáš Galia poslal krásně míč na zadní tyč a já jsem ho doklepl do branky. U druhého gólu jsem měl dost času. Dan Forró mi přihrál míč do lajny, myslel jsem, že budu nastřelovat na zadní, ale nikdo tam nešel a i obránce mě neatakoval, tak jsem zkusil  vystřelit a spadlo to do branky. U třetího gólu jsem po chybě obránce šel sám na brankáře a obstřelil ho.

2. Bude těžké na něho navázat?

Vzhledem k tomu, že to byl první hattrick ve 2. lize a hattrick po dlouhé době v Áčku, (myslím, že naposledy jsem dal hattrick někdy v kraji) a první góly v sezóně vůbec, tak nepředpokládám, že bych dával hattrick každý zápas. Nicméně prosadit se chci v každém zápase a pomoct tak ke 3 bodům. 

3 Co pro Tebe znamená?
V první řadě jsem rád, že máme ze zápasu 3 body. Kdybychom prohráli, tak by bylo jedno, že jsem dal hattrick. Osobně jsem rád, že jsem se prosadil a doufám, že nějakým gólem přispěju ke třem bodů i v Ostravě. 

4 Je střílení branek Tvojí prioritou?
Tak prioritou je abychom měli na konci sezóny co nejvíc bodů. Až v druhé řadě jsou osobní statistiky. Takže střílení branek pro mě bude důležité, až když budeme celý tým hrát dobře a vyhrávat. 

5 Můžeme očekávat další brankový příděl?
Jak už jsem zmínil v posledních sezónách moc gólů nedávám. Ale budu chtít v Ostravě i v dalších zápasech předvést co nejlepší výkon a přispět tak k zisku maxima bodů.