"Do ligy jedině s Amorem Lazorem Vyškov", říká Ondra Král

06.08.2016 10:52

 Je známý tím, že s jeho příchodem na zápas se zaplní poměrně velká část tribuny. Jeho rodina fandí nejen jemu, ale i našemu celku a vždy je poznáte tím, že mají kolem krku modrobílou šálu. Ondra Král je tím, kterému fandí celé rodina. Sám říká, že pokud do ligy tak jedině s Amorem Lazorem Vyškov.  Více se dozvíte v obsáhlém rozhovoru

Jaká byla tvoje reakce, když jsi zjistil, že se Amor spojí s Lazorem?

 Velice mě to překvapilo. Abych byl upřímný, takový krok bych od vedení Amoru nečekal. Ale proč ne, alespoň se zvýší konkurence a trenér bude mít z čeho vybírat.

Myslíš, že se v nově sestaveném týmu prosadíš?

To jestli se prosadím, záleží hlavně na tom, jestli budu schopný stíhat tréninky. Věřím, že pokud bych trénoval, tak bych byl pro tým platný. Minulé sezony jsem s tím problémy neměl. Byl jsem skoro na každém tréninku i zápase. Časově mi to vycházelo, jak s fotbalem, tak s tím, že jsem studoval a následně hledal práci. Teď už naštěstí práci mám, ale bohužel je vcelku časově náročná.

Co se ti vybaví, když se řekne futsal?

V první řadě naplněná hala na Purkyňce diváky, kteří nás ženou za dalším domácím vítězstvím. Je to příjemný pocit, když vidíte na tribuně rodinu a kamarády.

Na které příčce vidíš svůj tým na konci sezóny?

 Tento rok nám bedna neuteče (tzn. do 3 místa), i když konkurence je jako každoročně veliká.

Jakou pozici zastává dnes už Amor Lazor na Vyškovsku?

Klub udělal obrovský pokrok za posledních 5 let a jsem sám zvědavý, na co se ještě můžeme těšit.

Kdy ses rozhodl, že se budeš futsalu věnovat?

Hrával jsem dřív za Pivovar Vyškov (dnes už Brikety Pelety Štěpán), ale to jsem to bral jako fotbal v hale, netrénoval jsem, neznal jsem futsalové návyky. Před dvěma lety mě oslovit Tomáš Galia s tím, jestli bych nechtěl jít do Amoru a zahrát si 2. ligu. Mám rád výzvy a rád se učím novým věcem, tak jsem šel.

Co říkáš na to, jak zatím pracuje marketingová sekce? Máme nové logo a chystá se spousta dalších věcí.

 Je to super. Všem, co se podílejí na aktivitách ohledně klubu, patří velký dík. Marketing je velice důležitý v každém podniku a ve futsale to není jinak. Je důležité, aby lidé z Vyškova a okolí věděli, že tu je tým, který to myslí s futsalem vážně.

Jaký je tvůj futsalový (sportovní) sen?

Aby na každý domácí zápas byla zaplněná hala do posledního místa.

Za který tým by sis nejraději zahrál 1. ligu?

Amor Lazor Vyškov

Co považuješ za svůj největší úspěch?

Úspěch? Asi to, že se mi zatím vyhýbají vážnější zranění. Snad jsem to nezakřikl.

Začátkem září vás čeká přípravný zápas s vaším přátelským týmem z Plzně. Těšíš se na tento zápas? Myslíš, že zaplníte halu?

Určitě se těším. Konfrontace s týmem s 1. ligy je určitě dobrá zkušenost. Jestli zaplníme halu? Doufám. Bude to alespoň takový test našeho marketingu.

Na co bys nalákal fanoušky?

Na zábavu a pěknou podívanou.

 

Věřme, že i vy budete na Purkyňku chodit za zábavou a hlavně pěknou podívanou, jak v závěru rozhovoru uvedl Ondra.