Béčko se prostřílelo k šesti bodům

18.10.2014 17:23

Studnice, kde jsme odehráli předposlední turnaj, mají dvě zvláštnosti. Mají extrémně malé hřiště a hrají v netradiční čas, v sobotu odpoledne. Právě tento čas nám komplikoval naší situaci a to vzhledem k večernímu zápasu áčka. Nicméně jsme nakonec poskládali velice slušnou sestavu. Po dlouhé době se zde sešli, kdysi úspěšní junioři Petlach,Janovský,D.Forró a T.Derka. Tyto doplnili veteráni Bartoš a Šrámek s mladíkem A.Forró. Tato sestava měla garantovat jistou stabilitu a snad i bodový zisk.

Litrpool Studnice : Amor Vyškov B       4 : 6    (1:3)

Branky : M.Petlach 3, D.Forró , Bartoš, T.Derka

Asistence : Bartoš 2, Janovský, Šrámek, Forró

FC Krásensko : Amor Vyškov B       2 : 9    (1:5)

Branky :, D.Forró 3, M.Petlach 2, Bartoš 2, Janovský, T.Derka

Asistence : Janovský 3, M.Petlach 2, A.Forró , T. Derka,

Sestava : Šrámek - Janovský, D.Forró,Bartoš, - A.Forró,M.Petlach,T.Derka

Proti Studnicím jsme začali aktivně, ale domácí se na nás dobře připravili a hráli ze zatažené obrany. Poprvé se mohlo skóre měnit již ve 2 minutě, kdy ve vyložené šanci trefil domácí útočník tyč. Toto varování nám nestačilo a ve 4 minutě osamocený hráč domácích rozvlnil naší síť, 1:0. Pak to bylo marné dobývání branky na obou stranách. Nicméně my byli přece jen trpělivější a dokonce jsme i začali kombinovat. V 11 minutě srovnal Dan Forró a poté se naše převaha začala stupňovat. Ve 12 minutě trefil Bartoš břevno. V 15 minutě nás poslal do vedení Petlach. V 16 minutě loboval brankáře Dan Forró a míč skončil na břevně. V 19 minutě sám před opuštěnou brankou přestřelil T.Derka. Ve 22 tečoval střelu Dana Forró Petlach a my zvýšili vedení. Ve 24 miniutě zachránil střelu Petlacha , na brankové čáře, hráč domácích. Jak jsme skončili v první půli tak jsme začali druhou. Od 29 do 32 min. jsme zaznamenali tři branky a zvýšili vedení na 1:6. Poté jsme upadli do latergie a chtěli zápas dohrát. Domácí udeřili zničeho ve 37 min. a snížili na 2:6. Další dvě branky přišli ve 40 a 42 minutě a začalo drama. Domácí nás přitlačili. V tuto dobu nás skvěle podržel Karlos v brance. Jelikož jsme až do konce nenahodili motory, tak jsme domácí ničím nepřekvapili. Vítězství jsme nakonec "ukopali" a uhráli velkou bojovností.

S Krásenskem jsme začali velice vlažně a téměř deset minut se nebylo na co dívat. Ze šedi vybočila 7 minuta domácích, když se ujali vedení. Po 10 minutách jsme zvýšili naše úsilí. To přineslo ovoce ve 12 minutě, kdy srovnal Bartoš. O pár vteřin později se trefil i Dan Forró a utkání se změnilo v naší jasnou záležitost. V poklidu jsme zvýšili na poločasových 1:5. a to ještě Dan Forró trefil břevno. V druhé části jsme pokračovali v dobrém výkonu. Měli jsme zápas jednoznačně pod kontrolou. Ve 43 minutě to bylo 1:8 a to jsme ještě spoustu šancí zahodili. V posledních minutách jsme si dovolili několik akcí jako z futsalové učebnice, ale v koncovce se to moc neprojevilo. Do akcí se zapojil i Karlos, ale ani on nebyl úspěšný. K vytoužené desítce nás přiblížil ve 47 minutě Janovský. Deset však nakonec nepadlo. Nicméně za výkon a body patří poděkování.