Jedenáct tyčí přineslo šest bodů

04.10.2014 13:41

První říjnová sobota znamenala i první zápasy na domácí půdě. Lépe řečeno na půdě Orelské,kde jsme nalezli azyl. Zde nás čekali nevyzpytatelní borci s United Vyškov a právoplatní domácí Orli. Body jsme chtěli to ano, ale za každou cenu to ne. Netradičně jsme měli k dospozici 7 hráčů do pole. Netradičně jsme měli k dispozici i dva vetrány (Děka a Kudrnáče).

Amor Vyškov B : United Vyškov      7 : 2     (4:0)

Branky : Ševčík 3, Brunclík 2, A.Forró, Slavíček

Asistence : Slavíček 2,Brunclík 2, Vymazal

Amor Vyškov B : Orli Vyškov     5 : 0     (2:0)

Branky : Ševčík 2, Vymazal, Slavíček, Brunclík

Asistence: Bartoš, Slavíček, Brunclík, Ševčík, Vymazal

Sestava : Šrámek - Slavíček,Bartoš,Brunclík - Vymazal,A.Forró,Ševčík, Chubirka

Nejlepší hráč dle kanadského bodování : Milan Ševčík     6    (5+1)

S United jsme čekali těžký zápas. Mladé mužstvo soupeře mělo činit naší sestavě problémy. United se však zaměřili na obranu s tím, že budou dělat našemu mužstvu problémy z rychlých ataků. Nějakou příležitost si vytvořili vb úvodu zápasu, ale Karlos v bráně byl jako vždy spolehlivý.Naše útočné choutky začal naplňovat Bruno.Ten se trefil po rozehraném trestním kopu v 8 minuty. Do tétom doby jsme měli na kontě 3 nastřelené tyčky.  V 10 minutě zvýšil naše vedení Ševa. Ještě před tím jsme opět nastřelili brankovou konstrukci. Směrem dopředu jsme byli mnohem lepší než v obranné fázi. K naší cti slouží, že útočná převaha byla markantní  a poločasové skóre plně nevystihuje naší převahu. V druhé části hry jsme rychle zvýšili na 7:0 a pak sundali nohu z plynu. United pak měli několik příležitostí ke korekci výsledku. To se jim poprvé povedlo ve 38 minutě. Jenomže, to jsme stačili zaokrouhlit počet tyčí na šest. Vítězství však bylo naprosto zasloužené.

Proti Orlům jsme si byli vědolmi naší herní převahy. Orlíci však zvolili zákopovou taktiku, což na náš vlažný výkon stačilo. My hráli bez nasazení a pohybu. Orlíci se sice diostali do ojedinělých šancí, ale stará známá píseň s názvem Karlos v brance na jejich střelce platila. I přes vlažný výkon jsme do půle získali dvoubrankové vedení. V  druhé části hry se hrálo jen na polovině Orlů. Ti se dostali jen do jednén šance a naložili s ní hrozně. My naopak měli spoustu šancí, ale lehkovážné řešení zakončení znamenalo to, že Orli uhráli přijatelný výsledek. K tomu jmi pomohlo dalších pět nastřelených tyčí. Vítězství sice nebylo až tak výrazné, ale naprosto zasloužené.