Béčko jako na houpačce

11.10.2014 13:48

I když ještě ve středu byli k dispozici jen 4 hráči, tak v sobotu byla skutečnost jiná. Na Orlech se objevila rovná desítka. Proti nám neoblíbený soupeř Lazor Vyškov a poslední Panteři.

Amor Vyškov B : Lazor Vyškov B      4 : 12    (4:4)

Branky : A.Forró 3, Chubirka

Asistence : Brunclík 2, Ševčík, Petřek

Sestava : Fiala - Palla,Král,Bartoš, Brunclík,Chubirka - Petřek,A.Forró,Ševčík,M.Petlach,Petřek

V první části jsme až do 17 minuty tahali za delší konec provazu. Stále jsme vedli a ve zmiňované 17 minutě už 4:2. Jenomže Lazor do půle vyrovnal. Branku na 4:4 zaznamenal dokonce v poslední minutě. Tato skutečnost jakoby naše mužstvo poznamenala. V druhé části jsme hned po několika vteřinách inkasovali a naše hra se rozpadla. Dokonce i bojovnost byla na bodě mrazu. Lazor druhou část vyhrál 0:8 a naše béčko zaznamenalo historický debakl.

Amor Vyškov B : Panteři Vyškov  17 : 8    (7:3)

Branky :  Ševčík 9, M.Petlach 4, Chubirka 2, A.Forró, Bartoš

Asistence : Brunclík 3, Bartoš 3, A.Forró 3, Ševčík 2, Chubirka 2, M.Petlach

Sestava : Fiala - M.Petlach,Bartoš, Brunclík - A.Forró,Ševčík,Chubirka

Proti Panterům jsme sice nastoupili oslabeni o tři hráče, ale pokračovali jsme ve mdlém výkonu. Prohrávali jsme 0:1 a 1:2. Po 10 minutách byl stav 3:3. Mraky nad černou sobotou jsme však zažehnali ještě do poločasu. Ševčík s Chubirkou se podělili rovnoměrně o čtyři branky a vnesli definitvně klid do našich  řad. Pravidelně jsme skóre navyšovali až na 11:3. V závěru jsme trochu polevili v koncentraci a tak se zrodilo poměrně divoké skóre.

Nejlepší hráč dle kanadského bodování : Milan Ševčík    12  (9+3)