Amor se spojuje s Lazorem

19.06.2016 10:40

       Opravdu revoluční myšlenka na vyškovském futsalovém  nebi vznikla na počátku měsíce června a po třech jednáních byla dotažena do konce. Amor vstupuje do spolupráce s Lazorem! Prezidenti obou klubů vzali rozum do hrsti, sešli se a dohodli se.

      „ S myšlenkou o spolupráci jsme přišli my“, řekl prezident Amoru Antonín Petlach. „ S Pepou jsme si sedli, řekli si všechna pro a proti. Nemuseli jsme ani dlouho diskutovat a dohodli jsme se“ pokračuje Petlach. „ Myslím si, že spolupráce prospěje oběma týmům“, říká Josef Lička prezident Lazoru Vyškov. Kluby se dohodly i na názvu, který bude jednoznačně vystihovat, o koho se jedná. Do nového ročníku vstoupí pod názvem Amor Lazor Vyškov a bude hrát 2 ligu i divizi, ve které nastoupí s dovětkem béčko.

    „ Navázali jsme tak na to, co jsme si po sezóně dali za úkol a to ještě více přiblížit futsal divákům. První úkol byl splněn velice rychle, když jsme obnovili činnost mládeže a naše juniorské týmy budou hrát nejvyšší soutěž. Ten druhý, dát příležitost hráčům se vztahem k Vyškovu, byl splněn dohodou s Lazorem. Věřím, že tato cesta je správná a náš celek by měl mít základy na hráčích z Vyškova a blízkého okolí“, uzavřel vše Antonín Petlach.